Spotkanie autorskie z Joanną Olech.
19 października 2016 r. o godz. 11.00 w Sali widowiskowej Gminnej Biblioteki Publicznej w Zakrzewie odbędzie się spotkanie z Joanną Olech - pisarką i ilustratorką , autorką popularnych książek dla dzieci.

Joanna Olech - absolwentka Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie. Pisarka i ilustratorka, krytyk literacki, juror konkursów literackich i ilustratorskich, członek Polskiej Sekcji IBBY. Autorka książek dla dzieci "Dynastia Miziołków", „Pompon w rodzinie Fisiów” , „Gdzie diabeł mówi... do usług!”, „Trudne słówka”, „ Tytus – superpies” i wielu innych. Współautorka podręczników PWN do języka polskiego dla gimnazjalistów. Swoje teksty (nie tylko o książkach dla dzieci) publikuje w "Tygodniku Powszechnym", "Rzeczpospolitej", "Nowych Książkach" i wielu innych. Za teksty książek i ilustracje zdobyła wiele nagród i wyróżnień, m.in. Nagrodę Naszej Księgarni, nagrodę im. Kornela Makuszyńskiego, nagrodę specjalną Polskiej Sekcji IBBY.

Spotkanie organizowane jest przy współpracy z Miejską Biblioteką Publiczną w Radomiu oraz Starostwem Powiatowym w Radomiu.

Na spotkanie z pisarką zapraszamy dzieci, nauczycieli i rodziców.Powrót do aktualności