KONCERT PIOSENEK JONASZA KOFTY W BIBLIOTECE!

NULA STANKIEWICZ&JANUSZ STROBEL.


Zapowiada się wspaniała, muzyczna uczta, podczas której usłyszymy utwory Jonasza Kofty w wykonaniu znakomitych artystów: Nuli Stankiewicz i Janusza Strobla!

Nula Stankiewicz – piosenkarka, logopeda, dziennikarka radiowa. Subtelna, klimatyczna, śpiewająca piękną barwą, znakomicie przekazująca sens wykonywanych utworów.

Janusz Strobel – gitarzysta, kompozytor, aranżer. Wirtuoz gitary, komponujący piosenki, które tworzą katalog standardów polskiej klasyki gatunku

Koncert jest realizowany w ramach konkursu pn. Akcje proekologiczne w Dolinie Radomki ogłoszonego przez LGD Razem dla Radomki. Operacja pn. „PAMIĘTAJCIE O OGRODACH… PROEKOLOGICZNIE W GMINIE ZAKRZEW” realizowana przez Gminną Bibliotekę Publiczną w Zakrzewie dofinansowana jest przez LGD „Razem dla Radomki” w ramach projektu współpracy „Ekologicznie Lokalnie” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.3 „Przygotowanie i realizacja działań w zakresie współpracy z lokalną grupą działania” objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

Podczas wydarzenia będzie można obejrzeć wystawę plakatów zachęcających do dbania o czystość w lesie, przygotowanych przez uczniów szkół podstawowych w Zakrzewie i Bielisze.

Organizatorzy i Partnerzy:

Gminna Biblioteka Publiczna w Zakrzewie, „ZaDrzew ZaKrzew”, LGD Razem dla Radomki, Urząd Gminy w Zakrzewie, Publiczna Szkoła Podstawowa im. J. Kochanowskiego w Zakrzewie, Publiczna Szkoła Podstawowa im. T. Grodzińskiej w Bielisze.Powrót do aktualności